czwartek, 3 stycznia 2013

NIEOCZEKIWANA ZMIANA MIEJSC


O reformie sądownictwa w wydaniu Ministra Jarosława Gowina napisałam sama i inni wiele. To co się stanie w tym roku pokaże o co w niej chodziło Ministrowi Sprawiedliwości. Pierwsze efekty już są…

Znajomy, któremu baaaardzo dziękuje przesłał mi to zdjęcie…
Pytanie w jakiej miejscowości zrobiono to zdjęcie??

Powiecie, że w Środzie Śląskiej… BŁĄD!!!

Dzięki bowiem reformie Ministra Sprawiedliwości obywatel nie może być pewny w jakiej miejscowości jest. Zdjęcie to zrobiono bowiem w Wołowie… Taka nieoczekiwana zmiana miejsc.

Wyobraźmy sobie zatem obywatela, który został wezwany na rozprawę do Wołowa. Jedzie on sobie pociągiem lub np. PKS-em do tegoż Wołowa. Wysiada na właściwej stacji, pyta się miejscowych mieszkańców gdzie jest sąd… idzie do niego i …. staje wryty przed wejściem. Zimne poty, omdlenia itd. Okazuje się bowiem, że jest Środzie Śląskiej…

Podobno miała się zmienić tylko nazwa sądu… szkoda tylko, że w dziwny sposób doszło do zmian geograficznych. Bo na tej jednej nieruchomości nie mamy Wołowa… a Środę Śląską o czym informuje napis na sądzie. Nobla dla Ministra Sprawiedliwości!!!

A Wy Drodzy Czytelnicy upewnijcie się proszę w jakiej miejscowości jesteście, ale w żadnym wypadku nie kierujcie się nazwą na sądzie… bo zawał murowany.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz