piątek, 10 maja 2013

MOŻE WYŚLĄ PANU SMS-a

Dzisiaj najkrótszy wpis na moim blogu. Minister Wojciech Hajduk w akcji, czyli dlaczego jest nr 1 na mojej liście "najwybitniejszych specjalistów w MS".

odsyłam do YouTuba, bo mi się nie załącza...

http://www.youtube.com/watch?v=4GtI4MLO3yA5 komentarzy:

 1. Zajeniekompetencja... masakra!
  ... i pomyśleć, że tacy ludzie rządzą!

  Mam wrażenie, że do spotkania w ogóle się nie przygotował, a do TK wpadł na kawę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bzdura, pytanie, rodem z teleturnieju, padło po 7 godzinach maglowania i w ogóle nie dotyczyło zakresu rozpoznawanej sprawy. Zresztą po co minister ma się uczyć na pamięć statystyki, jak mu są jakieś dane potrzebne, to zajrzy gdzie trzeba i już, chyba że to nie była rozprawa przed TK,ale teleturniej jeden z dziesięciu, no to wtedy faktycznie się nie przygotował.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki jest największy sąd rejonowy? No proszę, to się po prostu wie!
  Natomiast, jak ktoś nie wie to nie ma wiedzy o sprawach resortu, a jak nie ma wiedzy to co twa mać tam robi? Chyba nie reformę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Na dodatek nie jest to człowiek wzięty w łapance na ulicy. Był sędzią w SR, prezesem w SO i dyrektorem departamentu w MS. A sposób na wiedzę "jak się nie wie to się zajrzy albo guglnie" to praktykuje uczeń w podstawówce.

  OdpowiedzUsuń
 5. To nieprawda, że tych delegowanych sędziów jest tak mało, że nie ma o czym mówić. W Ministerstwie i Krajowej Szkole jest łącznie ok. 200 sędziów. To jest obsada 20 średnich sądów rejonowych, załatwiających 200.000 spraw rocznie. Ci sędziowie powinni wrócić do sądów, albo zrzec się urzędu

  OdpowiedzUsuń